Konferencja "Możemy więcej i lepiej - współpraca finansowa samorządów terytorialnych i organizacji pozarządowych”Szanowni Państwo,
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „Możemy więcej i lepiej - współpraca finansowa samorządów terytorialnych i organizacji pozarządowych”, która odbędzie się 7 listopada 2017 r. w Warszawie.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie pan Wojciech Kaczmarczyk, dyrektor Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, który opowie o współpracy JST-NGO w perspektywie Narodowego  Instytutu  Wolności  - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Szczegółowe informacje wraz z programem konferencji znajdą Państwo TUTAJ. Organizator pokrywa koszty dojazdu do wysokości ceny biletu transportu publicznego. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 
POWRÓT

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020,
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przwidywane wyniki operacji: "Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR"
Strona internetowa opracowywana przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek"
ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto, tel/fax 89 616 00 58, NIP: 739-356-61-26, KRS: 00002600433.