„PRACA SPRZED LAT” – weź udział w fotograficznej przygodzie i baw się z portalem Aplikuj.pl   Podróż do przeszłości budzi wiele skrajnych emocji - od śmiechu po łzy. Na historię każdego człowieka składają się ludzie miejsca i różne wydarzenia. To waśnie one nadają życiu sens i sprawiają, że jest ono wyjątkowe. Podziel się z nami swoją historią w konkursie „Praca sprzed lat”.
   Aplikuj.pl zaprasza do zabawy mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego, którzy ukończyli 50 rok życia oraz posiadają fotografie związane z dawniej wykonywanym zawodem.
   Do konkursu można przystąpić 28 czerwca 2022 roku wypełniając formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie, dzięki któremu zdjęcia dotrą do naszej redakcji. Konkurs jest przeprowadzony całkowicie online, co daje pełne bezpieczeństwo uczestnikom jak i organizatorom.
   Do zdobycia wspaniałe nagrody jak kursy komputerowe(strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz przydatne gadżety i ciekawe książki. Dołącz do nas, bo zapowiada się wspaniała zabawa!
   Więcej szczegółów konkursu w regulaminie:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat


POWRÓT

logo
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020,
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przwidywane wyniki operacji: "Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR"
Strona internetowa opracowywana przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek"
ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto, tel/fax 89 616 00 58, NIP: 739-356-61-26, KRS: 0000260433.