Nabór wniosków do programu "Ojczysty – dodaj do ulubionych"

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków do programu dotacyjnego "Ojczysty – dodaj do ulubionych". Program realizowany jest wraz z kampanią społeczno-edukacyjną o tej samej nazwie jako część Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2014-2020.

Nabór wniosków: do 9 maja 2014 roku.

wiecej informacji

Narodowe Centrum Kultury

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2014, który ma na celu inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania domów kultury w życie społeczności lokalnej, odkrywaniu i rozwijaniu potencjału i kapitału kulturowego jej członków oraz kulturotwórczych zasobów społeczności. 

Nabór wniosków: do 14 marca 2014 roku.

więcej informacji

Konkurs grantowy programu RITA

Konkurs grantowy Programu RITA - edycja wiosenna Fundacja "Edukacja dla Demokracji" zaprasza do składania wniosków do konkursu grantowego Programu "Przemiany w Regionie" - RITA. Termin składania wniosków w edycji wiosennej to 14 marca 2014, godz. 16.00. Celem Programu jest wsparcie demokratycznych i systemowych przemian w krajach Europy Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej, poprzez dzielenie się polskim doświadczeniem w tym zakresie oraz udział w kształtowaniu nowych liderów i elit zdolnych do działania na rzecz demokracji, gospodarki rynkowej oraz społeczeństwa obywatelskiego.

Więcej informacji

Seniorzy w akcji

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"  i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ogłaszają ogólnopolski konkurs dotacyjny "Seniorzy w akcji".

Konkurs skierowany jest do osób 60+ i do par międzypokoleniowych, które chcą zrealizować projekt społeczny w oparciu o osobiste pasje i wziąć udział w inspirujących warsztatach. Wspierane są inicjatywy, w których aktywnie uczestniczą osoby starsze. Termin składania listów intencyjnych do 10 marca 2014. 


więcej informacji

To dla mnie ważne

Ruszył konkurs grantowy dla inicjatyw na rzecz pogodnego dzieciństwa Organizacje pozarządowe działające na rzecz dzieci, rodziny i wychowania mogą wziąć udział w konkursie grantowym.

"To dla mnie ważne", ogłoszonym przez Fundację Aviva. Pula grantów to 100 000 zł. Celem konkursu jest wyłonienie ciekawych inicjatyw, pomagających rodzicom w wychowaniu małych dzieci. Konkurs trwa od 27 stycznia do 28 marca 2014 roku. 


więcej informacji

Partnerski Program Fundacji Agory i Akademii Rozwoju Filantropii

"Agrafka Agory" to partnerski Program Fundacji Agory i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Trwa nabór wniosków o dofinansowanie lokalnych konkursów stypendialnych skierowanych do studentów.

O dofinansowanie lokalnych konkursów stypendialnych skierowanych do studentów mogą się ubiegać lokalne organizacje pozarządowe, które zgodnie ze swoim statutem mogą prowadzić programy stypendialne.

Preferowane są organizacje mające siedzibę na terenie wsi i miast do 100 tys. mieszkańców.

więcej informacji

Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następne

logo
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020,
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przwidywane wyniki operacji: "Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR"
Strona internetowa opracowywana przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek"
ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto, tel/fax 89 616 00 58, NIP: 739-356-61-26, KRS: 0000260433.