Meet and Code 2022




   Meet and Code ma na celu wprowadzenie dzieci i młodzieży lat w świat technologii oraz programowania. Wydarzenia Meet and Code organizowane przez organizacje pozarządowe pokazują młodym ludziom, jak dobrą zabawą może być programowanie oraz jak za pomocą kodowania realizować swoje pomysły.

   Aby wziąć udział w programie Meet and Code, do 14 września należy zgłosić pomysł na wydarzenie, które musi być zorganizowane między wrześniem a październikiem 2022 w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej. Jedna organizacja może zgłosić kilka pomysłów, a wybrane otrzymają grant o wartości 400 euro.

   Wydarzenie może być w formie hakatonu, warsztatu programistycznego, wykładu, wydarzenia filmowego, zawodów, nocy kodowania, kursu robotyki itp. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia!

Jak zgłosić swój pomysł?

  1. Zarejestruj się w TechSoup Polska otwiera się w nowej karcie(jeśli Wasza organizacja już jest zarejestrowana w TechSoup, token będzie cały czas widoczny na Waszym koncie).
  2. Skopiuj token kwalifikacyjny ze swojego konta i przy jego użyciu wypełnij formularz na www.meet-and-code.orgotwiera się w nowej karcie

Sprawdź warunki uczestnictwaotwiera się w nowej karcie

   Do 14 września zespół TechSoup Polska czeka na kreatywne pomysły od NGO z całej Polski. Łapcie granty wartości 400 euro i pomóżcie młodzieży zdobyć nowe kompetencje i rozpocząć przygodę z programowaniem!

STRONA PROGRAMU



POWRÓT

logo
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020,
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przwidywane wyniki operacji: "Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR"
Strona internetowa opracowywana przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek"
ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto, tel/fax 89 616 00 58, NIP: 739-356-61-26, KRS: 0000260433.