Jesień w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach
(Ogłoszenie otrzymane od GOK Dywity)
Od października w GOK Dywity ruszyły stałe zajęcia edukacyjno-kulturalne. Nasz grafik jak zwykle oferuje zajęcia dla najmłodszych, dorosłych, a także dla seniorów. Można u nas skorzystać m.in. z zajęć plastycznych dla dzieci, malarskich dla dorosłych, bębniarskich dla różnych grup wiekowych oraz z zajęć tanecznych i ruchowych.
 
Nowością w naszym grafiku są zajęcia fotoreporterskie - stworzyliśmy grupy dla seniorów i młodzieży. Zapraszamy wszystkich amatorów i miłośników fotografii do wspólnego "cykania"! To doskonała okazja do podszkolenia warsztatu i zrobienia zdjęcia na konkurs fotograficzny "Fokus na Dywity". Więcej informacji o konkursie na naszej stronie internetowej http://www.gokdywity.eu/rusza-ii-edycja-konkursu-fotograficznego-fokus-na-dywity-2020/
 
Oprócz zajęć stałych realizujemy w GOK Dywity dwa projekty, które otrzymały dofinansowanie w ramach konkursu "Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 Warmia i Mazury" dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury i Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Projekt "Spotkania z myślą dojrzałą" to propozycja filozoficznych spacerów dla seniorów. Autorką projektu jest animatorka GOK Dywity Katarzyna Ossowska. Projekt "Moja piosenka, moja podróż" to warsztaty literacko-wokalno-kompozytorskie dla dzieci. Autorem projektu jest instruktor grup muzycznych w GOK Dywity Krzysztof Włodarski.
 
Natomiast w ostatni październikowy wtorek 27.10.2020r. przestrzeń naszego Domu Kultury znowu wypełni  sztuka, barwy i emocje. A to za sprawą XI Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet „Kobiece Impresje" 2020. Zapraszamy malujące Panie z Powiatu Olsztyńskiego do udziału. Prace można składać do 09.10.2020r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach.


POWRÓT

logo
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020,
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przwidywane wyniki operacji: "Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR"
Strona internetowa opracowywana przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek"
ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto, tel/fax 89 616 00 58, NIP: 739-356-61-26, KRS: 0000260433.