Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki - Małe granty

Program Małych Grantów Funduszu Wyszehradzkiego wspiera finansowo projekty rozwijające współpracę krajów z Grupy Wyszehradzkiej.

Dofinansowane działania:

  • współpraca kulturalna (np. festiwale, publikacje)
  • współpraca naukowa i badania naukowe (np. konferencje, publikacje, badania)
  • edukacja (np. seminaria, szkoły letnie)
  • wymiana młodzieży (np. sport, imprezy edukacyjne i kulturalne dla młodzieży i dzieci)
  • współpraca transgraniczna (np. projekty dwóch państw, które znajdują się na granicy, w odległości 50 km od granicy)
  • promocja turystyki (np. przewodniki, prezentacje, targi) Preferowane są projekty, których uczestnicy pochodzą ze wszystkich krajów Grupy Wyszehradzkiej. W przypadku niewielkich dotacji projekty mogą obejmować co najmniej trzy podmioty z trzech różnych krajów V4, tylko w przypadku projektów transgranicznych o grant mogą starać się dwa podmioty. Budżet projektu nie może obejmować okresu dłuższego niż sześć miesięcy.

Więcej informacji

Równać szanse - Regionalny Konkurs Grantowy

Dofinansowanie projektów adresowanych do uczniów z terenów wiejskich i miejscowości do 20 tys. mieszkańców na działania służące wyrównywaniu szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Termin składania wniosków 6 listopada 2014 r., godz. 12:00.

 

Więcej informacji

Tu mieszkam, tu zmieniam - konkurs grantowy Banku Zachodniego WBK

Bank Zachodni WBK należący do Grupy Santander rusza z ogólnopolskim konkursem skierowanym do społeczności lokalnych. Najlepszych 305 pomysłów na poprawę jakości życia w gminie, powiecie, mieście otrzyma od Banku finansowe wsparcie na ich realizację. Łączna wartość grantów wyniesie 1,5 mln zł. Nabór wniosków trwa do 21 listopada 2014 r.

wiecej informacji

Mini-granty Schumana

 

Fundacja Schumana organizuje konkurs na mini-granty przeznaczone na upamiętnienie dwóch rocznicy: stulecia wybuchu I Wojny Światowej oraz dwudziestopięciolecia upadku Muru Berlińskiego. Do konkursu mogą zgłaszać się Kluby Europejskie oraz szkoły. Termin przesyłania wniosków: do 25 września.

 więcej informacji

Sklepiki szkolne

Stop śmieciowemu jedzeniu w sklepikach szkolnych - konkurs grantowy Rusza trzecia edycja konkursu grantowego "Sklepiki szkolne - zdrowa reaktywacja". Na szkoły czekają dotacje, które pomogą przekształcić wypełniony "śmieciowym jedzeniem" sklepik w zdrowy bufet z pełnowartościowym drugim śniadaniem. Rejestracja trwa do 15 października 2014. Dzięki grantom przyznanym w poprzednich edycjach konkursu, w sumie udało się przebudować blisko 80 sklepików


więcej informacji

Zdobądź grant na działania w Akademii Orange

Uwolnij pomysł i zdobądź grant na działania w Akademii Orange, Fundacja Orange zaprasza organizacje pracujące z dziećmi i młodzieżą do zgłaszania pomysłów na działania, w których młodzi uczestnicy staną się twórcami kultury. Autorzy najciekawszych projektów otrzymają grant na ich realizację. Na zgłoszenia w formie krótkich filmów czekamy do 6 października. Tegoroczna edycja Akademii Orange pod hasłem "Uwolnij pomysł" jest objęta honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

 więcej informacji

Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następne

logo
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020,
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przwidywane wyniki operacji: "Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR"
Strona internetowa opracowywana przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek"
ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto, tel/fax 89 616 00 58, NIP: 739-356-61-26, KRS: 0000260433.