II nabór wniosków do Programu Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży

Narodowe Centrum Kultury ogłasza II nabór wniosków do IX edycji Programu "Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży" na rok 2014. Termin składania wniosków: 18 sierpnia 2014 r.

więcej informacji

Konkurs grantowy Pracownia Talentów Fundacji Tesco Dzieciom - aplikuj już dziś!

Jeszcze niespełna miesiąc organizacje pozarządowe zajmujące się edukacją dzieci i młodzieży mogą starać się o dofinansowanie w ramach konkursu grantowego "Pracownia Talentów" Fundacji Tesco Dzieciom. Organizacje mogą zdobyć środki na realizację długoterminowych projektów edukacyjnych. Do podziału jest aż 250 tys. złotych, co pozwoli na sfinansowanie około 25 projektów w całym kraju.

więcej informacji

Fundacja Aktywności Lokalnej rozdaje minigranty

Fundacja Aktywności Lokalnej rozdaje minigranty na akcje lokalne Fundacja Aktywności Lokalnej już po raz drugi organizuje Ogólnopolski Tydzień Work-Life Balace, mający na celu promowanie idei godzenia życia zawodowego i prywatnego. W Polsce odbywają się akcje lokalne, których organizatorami mogą być stowarzyszenia, fundacje, domy kultury, grupy np. rodziców, pracowników, młodzieży. Na najciekawsze pomysły można pozyskać minigranty. Zgłoszenia z przyjmowane będą w dwóch turach: do 21 lipca oraz 5 sierpnia 2014.

więcej informacji

VII edycja konkursu grantowego Na dobry początek!

Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego rozpoczyna nabór wniosków w VII edycji konkursu grantowego "Na dobry początek!". O dofinansowanie projektów edukacyjnych dla dzieci w wieku 2 - 8 lat mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, ośrodki kultury i biblioteki publiczne z siedzibą na terenach wiejskich lub w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców. Termin zgłaszania wniosków upływa 10 września 2014 roku.


wiecej informacji

Małe granty UE na inicjatywy dotyczące zrównoważonej mobilności

Komisja Europejska po raz trzeci zachęca do składania wniosków o dofinansowanie projektów w ramach projektu europejskiego „Zrównoważona mobilność miejska”. Termin składania wniosków upływa 30 kwietnia 2014. Kampania KE poświęcona mobilności miejskiej zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju jest związana z Europejskim Tygodniem Mobilności, organizowanym co roku w dniach od 16 do 22 września. Jego najważniejszym dniem jest dzień bez samochodu w mieście.

Nabór wniosków: do 30 kwietnia 2014 roku.


więcej informacji

Chcesz prowadzić projekt w sieci? Granty czekają!

Masz pomysł na dobry Internet? Do 30 kwietnia zgłoś go do konkursu „Odkryj e-wolontariat” i zdobądź grant! Do udziału w konkursie zapraszamy instytucje, organizacje i grupy nieformalne, które działają lub chcą działać w Internecie. Czekamy na wasze propozycje nowych działań społecznych w sieci lub pomysły na nową jakość dla już istniejących projektów.

 

Nabór wniosków: do30 kwietnia 2014 roku.

Więcej informacji

Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następne

logo
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020,
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przwidywane wyniki operacji: "Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR"
Strona internetowa opracowywana przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek"
ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto, tel/fax 89 616 00 58, NIP: 739-356-61-26, KRS: 0000260433.