Informacje Archiwalne


* Wpisz szukane słowo min 4 znaki

Przeszukuj lata 2010
2011
2012
2013
2014
2015
Przeszukuj
Szukaj w tytułach informacji
Szukaj w treści informacji

Pokaż wszystkie informacje z


LGD "Warmiński Zakątek" na Wystawie Rolniczej


3-4 września br. Lokalna Grupa Działania "Warmiński Zakątek" brała udział w Wystawie Rolniczej organizowanej przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, odbywającej się w ramach Festiwalu Smaki Warmii Mazur i Powiśla.


Wystawa jest świętem nie tylko rolników, ale także pozostałych mieszkańców wsi i miast. Cieszy się one dużym zainteresowaniem mieszkańców całego województwa.

Program obejmował prezentacje maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, w tym: produkcji roślinnej, produkcji zwierzęcej, zwierząt hodowlanych, nawozów i środków ochrony roślin, niekonwencjonalnych i odnawialnych źródeł energii, pasz i dodatków paszowych, ogrodnictwa i szkółkarstwa, rękodzielnictwa, walorów turystyczno-krajoznawczych - w tym gospodarstw agroturystycznych, instytucji i organizacji rolniczych działających na rzecz rolnictwa.

W tym roku nasze Stowarzyszenie postawiło na promocję turystyki wiejskiej, a szczególnie tej aktywnej - rowerowej.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach wystawy. Dzieciom zorganizowaliśmy kącik, w którym mogły malować "warmińskie kolorowanki" przygotowane przez naszego artystę-plastyka, Pana Jarosława Korzeniewskiego, który na bieżąco udzielał maluchom cennych wskazówek.

Gości na stoisko zapraszał do nas gwarą warmińską Pan Łukasz Ruch.

Za pomoc w wizualizacji stoiska serdeczne podziękowania składamy Panu Jarkowi Korzeniewskiemu.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z imprezy:


[POWRÓT]

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010