Informacje Archiwalne


* Wpisz szukane słowo min 4 znaki

Przeszukuj lata 2010
2011
2012
2013
2014
2015
Przeszukuj
Szukaj w tytułach informacji
Szukaj w treści informacji

Pokaż wszystkie informacje z


Wieś z pomysłem - pomysł na wieś


Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji nt. rozwijania idei oraz wzmacniania działań wiosek tematycznych w Polsce "Wioska tematyczna - wieś z pomysłem - pomysł na wieś", która odbędzie się 5 lipca 2014 r. o godz. 11.00 w "Garncarskiej wiosce" w Kamionce k/Nidzicy.

Wioski tematyczne - czyli wsie z motywem przewodnim na rozwój - to innowacyjny sposób na ożywienie gospodarki wiejskiej oraz zapewnienie mieszkańcom wsi alternatywnych dochodów. Oferta wsi tematycznych, budowana na bazie zasobów przyrodniczych, kulturowych i historycznych danej miejscowości, przyczynia się do zwiększenia liczby turystów na terenach wiejskich oraz integruje mieszkańców wsi.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się jak tworzyć markę miejscowości i lokalnych produktów, jak rozwijać kompetencje i umiejętności osób zaangażowanych w tworzenie i rozwój wiosek tematycznych. Uzyskają informacje na temat możliwości pozyskania środków finansowych w ramach projektu na testowanie produktów oraz budowania sieci wiosek tematycznych w Polsce.

Przedstawimy także zasady i warunki udziału w projekcie zainteresowanych organizacji pozarządowych.

Celem Programu Obywatele dla Demokracji jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i zwiększenie udziału organizacji pozarządowych w budowaniu sprawiedliwości społecznej, demokracji i zrównoważonego rozwój.

Karta zgłoszenia na konferencję

Program konferencji

Zaproszenie na konefercję

[POWRÓT]

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010