Informacje Archiwalne


* Wpisz szukane słowo min 4 znaki

Przeszukuj lata 2010
2011
2012
2013
2014
2015
Przeszukuj
Szukaj w tytułach informacji
Szukaj w treści informacji

Pokaż wszystkie informacje z


Festiwal ŁAŁ Kultura
  to już jest koniec!Plenerowy spektakl interaktywny, happening w centrum miasta, kolorowe konfetti, Smok Ornecki oraz zabawa przy muzyce elektronicznej – to atrakcje dwudniowego Festiwalu ŁAŁ Kultura, który odbył się w Ornecie.

21 sierpnia, pod Ratuszem Miejskim odbyło się  Balonowe Show. Uczestników imprezy do wspólnego udziału w spektaklu teatralnym zachęcali zabawni clowni. Nie zabrakło również baniek mydlanych, kolorowania kredą oraz balonowej plątaniny piesków, kwiatków czy mieczy.

 

W sobotę, w ramach drugiego dnia festiwalu, do Ornety zjechało miasteczko cyrkowe. Na placu przy  Miejskim Domu Kultury powstała barwna przestrzeń, gdzie można było zobaczyć pokaz podniebnych akrobacji w wykonaniu Magdaleny Sztencel, uczestniczki programu „Mam Talent”, pokazy sztuki cyrkowej oraz wziąć udział w otwartych warsztatach, przeplatanych zabawami i grami z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów. Najmłodsi uczestnicy imprezy mieli okazję spotkać  gościa specjalnego - Orneckiego Smoka. Punktualnie o godz.19.00 w niebo wystrzelone zostały niezliczone ilości kolorowego konfetti. W tym samym czasie na scenie pojawili się Muzyczni Czarodzieje, którzy do północy poprowadzili imprezę taneczną. Nie zabrakło także widowiskowego pokazu Fireshow w wykonaniu grupy HOKAGE.

I tak dwudniowy Festiwal ŁAŁ Kultura dobiegł końca. Czy się podobało? Kto miał okazję być, ten na pewno nie pożałował. A tymczasem w przyszłym roku szykują się kolejne niespodzianki.

[POWRÓT]

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010