Informacje Archiwalne


* Wpisz szukane słowo min 4 znaki

Przeszukuj lata 2010
2011
2012
2013
2014
2015
Przeszukuj
Szukaj w tytułach informacji
Szukaj w treści informacji

Pokaż wszystkie informacje z


Jarmark Bożonarodzeniowy w Eriksberg


W dniach 10-11 grudnia przedstawiciele dwóch Lokalnych Grup Działania: Warmiński Zakątek i Brama Mazurskiej Krainy brali udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Eriksberg w Szwecji, który jest kolejnym przedsięwzięciem w ramach projektu współpracy międzynarodowej ze szwedzką Lokalną Grupa Działania BLEKINGE.

Wśród uczestników wyjazdu dominowali producenci polskiej zdrowej żywności i rękodzieła.

LGD "WARMIŃSKI ZAKĄTEK" reprezentowały: Koło Gospodyń Wiejskich w Kandytach (Gm. Górowo Iławeckie) oraz Pani Bogumiła Metz (Gm. Bartoszyce).

Produkty Koła Gospodyń Wiejskich w Kandytach (pyszne wędzone szynki i kiełbasy) prezentowane były przez Panią Krystynę Sienkiewicz i chętnie degustowane przez mieszkańców Szwecji. Niestety sprzedaż mięsiw nie szła już tak dobrze...Okazało się, że Szwedzi na tego typu imprezach kupują wyłącznie hermetycznie zapakowaną żywność! Ale jest to dla nas cenna wskazówka na przyszłość :) Powodzeniem cieszyły się za to świąteczne stroiki.

Niezwykłe zainteresowanie budziły przepiękne, ręcznie malowane bombki Pani Bogumiły Metz. Odwiedzający Jarmark mogli z bliska przyjrzeć się pracy Pani Bogumiły.

W tym samym czasie, 10 grudnia w Kamionce odbył się JARMARK BOŻONARODZENIOWY, na który przyjechali nasi Partnerzy ze Szwecji ze swoją ofertą produktów świątecznych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Jarmarku w Eriksberg


[POWRÓT]

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010