Informacje Archiwalne


* Wpisz szukane słowo min 4 znaki

Przeszukuj lata 2010
2011
2012
2013
2014
2015
Przeszukuj
Szukaj w tytułach informacji
Szukaj w treści informacji

Pokaż wszystkie informacje z


Pętla Drawska zaprasza!


Petla

 


Informujemy, że już można zapisywać się na VIII Szosowy Maraton Rowerowy "Pętla Drawska", który wystartuje w Choszcznie w dniu 15 czerwca 2013 r. o godz. 9.00 (sobota).
Miło nam także donieść, iż w tym roku głównymi Organizatorami Maratonu są cztery Lokalne Grupy Rybackie z terenu Województwa Zachodniopomorskiego:

  • Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka z siedzibą w Sarbinowie,
  • Stowarzyszenie "SIEJA",
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Partnerstwo Drawy" w Szczecinku,
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Partnerstwo Jezior" w Choszcznie.
W tegorocznej edycji Maratonu zapowiedziała już swoje uczestnictwo 50 osobowa grupa niemieckich kolarzy z przygranicznych landów, której przedstawiciel chce ufundować koszulkę kolarską dla najlepszego kolarza z terenu Pomorza (Meklenburgia Pomorze Przednie, Województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie).
Organizatorzy, oprócz profesjonalnej obsługi Maratonu, zapewniają niezapomniane wrażenia z tras przebiegających przez piękne Pojezierze Drawskie oraz puchary, medale, dyplomy i upominki (dla każdego zawodnika): koszulkę okolicznościową, kubek termiczny oraz inne gadżety.
Tradycyjnie także każdy zawodnik po trudach Maratonu wzmocni się smacznym posiłkiem, a po wręczeniu pucharów i medali mile spędzi wieczór przy ognisku nad jeziorem Klukom w Choszcznie.

Ponadto Organizatorzy czynią starania, aby tegoroczny Maraton został objęty patronatem medialnym TVP. W sobotnie przedpołudnie TVP będzie nadawać krótkie relacje na żywo z trasy Maratonu, a w poniedziałek wyemitowany zostanie stosowny reportaż. Bliższe informacje o Maratonie na stronie www.supermaraton.org oraz www.voyager.choszczno.pl

pętla

[POWRÓT]

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010