Informacje Archiwalne


* Wpisz szukane słowo min 4 znaki

Przeszukuj lata 2010
2011
2012
2013
2014
2015
Przeszukuj
Szukaj w tytułach informacji
Szukaj w treści informacji

Pokaż wszystkie informacje z


Seminarium NGO w Dobrym Mieście


Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium, organizowanym przez portal organizacji pozarządowych ngo.pl, we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności
i Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Wraz z partnerami programu „Działaj Lokalnie” wybraliśmy kilka lokalizacji w Polsce, gdzie przeprowadzimy seminaria o tematyce informacyjno-promocyjnej dla lokalnych organizacji pozarządowych.  Dobre Miasto jest jednym z wybranych miejsc. Naszym lokalnym partnerem, wspierającym nas w organizacji seminarium jest LGD Warmiński Zakątek.

Seminarium odbędzie się 05 czerwca 2014 r. w Hotelu Wiktoria, przy ulicy Orła Białego 18 w Dobrym Mieście w godzinach od 13:00 do 18:00  

Podczas seminarium przedstawimy szczegółowo wybrane funkcjonalności portalu ngo.pl, jego możliwości komunikacyjne i promocyjne, ale także zbierzemy Państwa opinie, postulaty, sugestie dotyczące tego, jak  zmieniać i ulepszać portal ngo.pl, aby jak najlepiej dostosować go do Państwa potrzeb. Planujemy także blok warsztatowy poświęcony komunikacji i promocji działań społecznych, którego temat Państwo sami wybiorą na podstawie załączonej ankiety.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w seminarium!

 

Załączamy program seminarium oraz krótką ankietę. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o uzupełnienie ankiety i odesłanie jej na adres warminskizkatek@wp.pl .

[POWRÓT]

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010