Informacje Archiwalne


* Wpisz szukane słowo min 4 znaki

Przeszukuj lata 2010
2011
2012
2013
2014
2015
Przeszukuj
Szukaj w tytułach informacji
Szukaj w treści informacji

Pokaż wszystkie informacje z


ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERTLokalna Grupa Działania "Warmiński Zakątek" w ramach realizacji projektu współpracy pn. "Warmińsko-Mazurskie Wsie Tematyczne" poszukuje wykonawców następującej usługi obejmującej stworzenie dwutematycznej, całorocznej gry terenowej (questing) w okolicach wsi Kamińsk (gm. Górowo Iławeckiej) bezpośrednio związanej z jej historią.

Specyfikacja zamówienia:

 • przygotowanie  merytoryczne i wdrożenie oznakowania gry terenowej na terenie wsi Kamińsk i okolic
  o podwójnej tematyce: historii Hercusa Monte o historii Poligonu Stablack
 • oznakowanie tras obejmuje:
  • oznakowanie startu i mety questu słupkami dębowymi niekorowanymi o wysokości ok 1.5m. Na każdym ze słupków znajdować się będzie tabliczka o wymiarach ok. 50 x 30 cm (tabliczka PCV nadruk solwentowy z zabezpieczeniem (trwałość kolorów  min. 5  lat) przytwierdzona do płyty OSB z informacją o queście.
  • rozmieszenie na całej długości trasy w tzw. punktach kontrolnych min. 5 słupków dębowych niekorowanych o wysokości ok 1.5 m. Na każdym ze słupków przytwierdzony będzie na stałe profesjonalny  perforator oraz tabliczka o wymiarach 30 x 20 cm (tabliczka PCV,  nadruk solwentowy z zabezpieczeniem (trwałość kolorów  min. 5  lat) przytwierdzona do płyty OSB)  z opisem punku kontrolnego i ciekawostką.
  • przygotowanie merytoryczne i graficzne oraz wydruk broszur do gry terenowej w nakładzie 5000 sztuk
   o  parametrach: papier kredowy, nabłyszczany, o grubości 250g, nadruk dwustronny, pełen kolor.
  • utworzenie i utrzymanie strony internetowej pod domeną www.questy-kaminsk.pl gry terenowej wraz z jej wersją mobilną (dostępną na smartphony i tablety) przez 5 lat od zakończenia umowy.
  • Zaprojektowanie i wydruk 189 szt. koszulek w rozmiarze uniwersalnym będących nagrodą za ukończenie questów.

 

Oferty należy składać mailowo na adres warminskizakatek@wp.pl lub listownie LGD "Warmiński Zakątek" ul. Grunwaldzka 6, 11-040 Dobre Miasto do dnia 18 listopada 2014 roku.

 

[POWRÓT]

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010